Фильтр по цене
Производитель
19
31
hfht 96547 3254 89745 fgh 12255889

Приниматели решений и антистрессы

Вид:
На странице:
Сортировка:
Ручка-массажер Philippi Relax P259001
Ручка-массажер Philippi Relax P259001 Основною відмінністю лінійки сувенірної продукції philippi є те, що жодна дрібниця не залишається без уваги. Для Яна Філіппі важлива кожна деталь. Прості і ідеально вивірені геометричні форми в поєднання з благородством натуральних матеріалів робить проду..
833 грн. 333 грн.
Сердце Philippi Heart P125005
Преподнесение таких подарков означает серьезность намерений и глубину чувств, дарящий как бы заявляет свои права, при этом он дарит любимому человеку частицу своей души, тепло своего сердца... Размер - 7 см. Материал - сталь. Упаковка - фірмова коробка Philippi, до якої додається буклетик з о..
209 грн.
Головоломка шар "Пазлы" CS290
Головоломка в вигляді привабливого сріблястої кулі на підставці - чудовий подарунок товаришеві, який весь час проводить в задушливому офісі. Це дрібничка - відмінний засіб відволіктися від роботи, відпочити, розслабитися і зайняти думки чимось зовсім іншим, не залежною від професії процесом. Шар-..
496 грн.
Диск для принятия решения  "серебрянный" CS493
Диск для прийняття рішень. Купивши цей чарівний диск, ви назавжди забудете значення слів «стрес» і «депресія» і попрощаєтеся з безсонними ночами, проведеними в роздумах над постійним життєвим вибором.   ..
393 грн.
Приниматель решений 	CS371
Диск для прийняття рішень - тримач для паперу Купивши цей чарівний диск, ви назавжди забудете значення слів «стрес» і «депресія» і попрощаєтеся з безсонними ночами, проведеними в роздумах над постійним життєвим вибором. ..
327 грн.
На основе 3 отзывов.
Приниматель решений  серебряный шар CS365
Куля для прийняття рішень Купивши цей чарівний кулю ви назавжди забудете значення слів «стрес» і «депресія» і попрощаєтеся з безсонними ночами, проведеними в роздумах над постійним життєвим вибором. ..
859 грн.
Приниматель решений "НЛО" CS247
Прийматель рішень "НЛО" - "незамінний помічник" в прийнятті будь-яких рішень. Такий подарунок оцінить людина з гарним почуттям гумору. Так само, приниматель рішень стане стильним прикрасою робочого столу.   Розмір: 4х6 см Виробник: Elite (Гонконг) Колір: срібло Матеріал: ..
449 грн.
Приниматель решений "Фартовая рука" CS429
Повинно бути, всім відомі ігри на бажання в дружній компанії, коли розпита вже не одна пляшка алкоголю. Весело, смішно, кумедно і забавно! Тільки от не завжди виходить швидко вигадати бажання для того, хто програв, особливо, якщо враховувати кількість випитого ... Саме для таких випадків створено..
377 грн.
Приниматель решений Duke золотой шар CS246G
Куля для прийняття рішень Купивши цей чарівний кулю ви назавжди забудете значення слів «стрес» і «депресія» і попрощаєтеся з безсонними ночами, проведеними в роздумах над постійним життєвим вибором. ..
560 грн.
На основе 1 отзывов.
Приниматель решений Маятник CS245
Напевно ви коли-небудь сумнівалися в прийнятті будь-якого рішення? Як вчинити? Так ... чи інакше ... Задайте питання і десіжн мейкер без сумніву відповість вам, що робити в даній ситуації! Крім того цей симпатичний аксесуар відмінно доповнить оздоблення офісного столу, буде хорошим подарунком нач..
356 грн.
Приниматель решений ручка 87558-P143
Зірка для прийняття рішень Купивши цей чарівний диск, ви назавжди забудете значення слів «стрес» і «депресія» і попрощаєтеся з безсонними ночами, проведеними в роздумах над постійним життєвим вибором. ..
548 грн.
Приниматель решений серебряный шар CS246
Куля для прийняття рішень Купивши цей чарівний кулю ви назавжди забудете значення слів «стрес» і «депресія» і попрощаєтеся з безсонними ночами, проведеними в роздумах над постійним життєвим вибором.   ..
449 грн.
Сердце Philippi Heart P125007
Для того чтобы сделать подобный подарок, даже и не обязателен какой-нибудь повод. Разве нужен повод, для того чтобы лишний раз выразить нежность по отношению к любимому человеку? Размер - 4 см. Материал - сталь. Упаковка - фірмова коробка Philippi, до якої додається буклетик з описом продукці..
0 грн.

Разработка интернет-магазина Web-студия LiluWeb