Фильтр по цене
Производитель
20
Тип
Материал корпуса
Детали дизайна
Цвет
hfht 96547 3254 89745 fgh 12255889

GIANNI TERRA Ручки (Италия)

Вид:
На странице:
Сортировка:
Набор ручек "Gianni Terra" шариковая и перьевая HH122/B-F(silver)
 Gianni Terra "Silver with Gold" (Срібло з Золотому), що складається з кулькової і пір'яний ручок, поєднує в собі сучасний стиль і функціональність. Кожна ручка виготовлена ​​з неперевершеним увагою до деталей. Матова поверхня срібного кольору з витонченою гравіюванням і з деталями золотого ..
1,006 грн.
Набор ручек "Gianni Terra" шариковая и перьевая HH9030/B-F
Для тих, чиї смаки особливо вимогливі, пропонуємо набір ручок «Red with Black» (кулькова і пір'яна). Слід зазначити, що слово «червоний» в російській мові виходить далеко за межі простого позначення кольору. У записах про перебування в Росії граф Сегюр, говорячи про місцеві звичаї, зауважив: "У н..
812 грн.
Перьевая ручка  "Gianni Terra" HH122/F(silver)
Ні для кого не секрет, що головну роль в житті відіграє Його Величність Випадок, в один момент, перехрещуються і об'єднує події і наші життєві шляхи. Напевно, саме про це думав дизайнер, розробляючи цю модель кулькової ручки з витонченим сріблястим візерунком у вигляді двох перехресних глянцевих ..
588 грн.
Роллер  ручка "Gianni Terra" HHB/R(black)
В Античності слід шукати витоки багатьох цінностей, які склали згодом практично всю європейську культуру. Навіть в наш час ми знаходимо відгомони цієї епохи в оточуючих нас речах. Будучи італійців, Джанні Терра не міг не використовувати античний візерунок в дизайні лінії ручок. Дуже часто, чорний..
1,190 грн.
Шариковая ручка "Gianni Terra" HH1328/B(red)
 Оригінальність оформлення цієї кулькової ручки припаде до смаку та поціновувачам класики, і тим, хто вважає за краще витонченість і вишуканість: міцний, солідний корпус з чіткими опуклими лініями, обтягнутий тонкою шкірою червоно-коричневого кольору. Ця ручка- подарунок не тільки особливий,..
509 грн.
Шариковая ручка "Gianni Terra" HH1380/B(yellow)
 Ця кулькова ручка (стрижень 1,0 мм чорного кольору) ідеально підійде людям, що люблять виділятися і привертати до себе увагу оточуючих. Так як жовтий колір викликає у всіх відчуття відкритості, легкості, радості і широти, цілком природно, що всі якості цього кольору будуть переноситися на в..
482 грн.
Шариковая ручка "Gianni Terra" HH8198/B(red)
Міцний, солідний корпус з чіткими опуклими лініями, обтягнутий тонкою шкірою червоно-коричневого кольору. Ця ручка- подарунок не тільки особливий, але і універсальний - вона обов'язково сподобається тим, у кого є смак. Стрижень 1,0 мм., Чорного кольору. У комплект входить подарунковий футляр, при..
622 грн.
Перьевая ручка  "Gianni Terra" HH1268/F
Найдешевші стильні і розкішні речі часто виглядають просто, без будь-яких надмірностей і яскравих кольорів, лише придивляючись, помічаєш - наскільки бездоганний такий елегантний і строгий дизайн і яке першокласне якість цих речей. Яскравим тому прикладом може послужити дана пір'яна ручка: строгіс..
0 грн.
Перьевая ручка  "Gianni Terra" HHB/F(r)
В Античності слід шукати витоки багатьох цінностей, які склали згодом практично всю європейську культуру. Навіть в наш час ми знаходимо відгомони цієї епохи в оточуючих нас речах. Будучи італійців, Джанні Терра не міг не використовувати античний візерунок в дизайні лінії ручок. Тим більше, якщо ц..
0 грн.
Роллер  ручка "Gianni Terra" HHN/R
Ця ручка - ідеальний вибір для шанувальників аристократичного витонченості і простоти Строгість чітких ліній і лаконічність дизайну пом'якшує витончений візерунок на корпусі ручки Ролерні ручки простіше у використанні, ніж пір'яні - якщо чорнило закінчилися досить змінити стрижень У комплект вход..
0 грн.
Шариковая ручка "Gianni Terra" HH122/B(black)
 Витончений золотий візерунок у вигляді двох перехресних глянцевих ліній уздовж корпусу і є символічне прояв «золотого перетину». Основний колір - глибокий чорний. Стрижень 1,0 мм., Чорного кольору. У комплект входить подарунковий футляр, прикрашений логотипом і обшитий зсередини м'якою барх..
0 грн.
Шариковая ручка "Gianni Terra" HH1268/B
Ця ручка прямо пройнята духом елегантності і бездоганності. А класична форма ручки, її строгий дизайн прикрашені «родзинкою» - візерунок і кристалик на кліпсі ковпачка, надаючи загальному вигляду ручки особливо вишуканий вигляд. Ручка заправлена стрижнем 1,0 мм чорного кольору. Ручка прод..
0 грн.

Разработка интернет-магазина Web-студия LiluWeb