Фильтр по цене
Производитель
75
hfht 96547 3254 89745 fgh 12255889

Игрушки-грелки Warmies "Intelex"

Вид:
На странице:
Сортировка:
Игрушка-грелка "Бегемотик Машмеллоу" Warmies®
Игрушка-грелка  "Бегемотик Машмеллоу" Warmies®   Добродушний, пухнастий і неймовірно ніжний Бегемотик швидко подружиться з Вашим малюком!   Дуже зручна форма дозволяє використовувати його в якості подушечки, а спеціа..
599 грн.
Игрушка-грелка "Кот Черныш" Warmies®
Игрушка-грелка  "Кот Черныш" Warmies®   М'який, пухнастий і неймовірно ніжний Кот Черниш має своє власне, унікальне вираз обличчя (точніше мордочки), завдяки чому під час гри він буквально "оживає", а в уяві малюків створюється справжня казка з веселим і смішним героєм. ..
599 грн.
Игрушка-грелка "Котенок серый, лежащий" Warmies®
Игрушка-грелка  "Котенок серый, лежащий" Warmies®   М'який, пухнастий і неймовірно ніжний Кошеня під час гри він буквально "оживає", і в уяві малюків створюється справжня казка з веселим і смішним героєм.   Зручна фо..
599 грн.
Игрушка-грелка "Котенок черный, лежащий" Warmies®
Игрушка-грелка  "Котенок черный, лежащий" Warmies®   М'який, пухнастий і неймовірно ніжний Кошеня під час гри він буквально "оживає", і в уяві малюків створюється справжня казка з веселим і смішним героєм.   Зручна ф..
599 грн.
Игрушка-грелка Intelex "YooHoo" YooHoo
Игрушка-грелка  Intelex "YooHoo" YooHoo   Супер-популярні і всіма улюблені герої YooHoo and Friends ™ пройшли невелику "доопрацювання" в корпорації Intelex. Тепер крихти Йу-Ху! (YooHoo ™), Пеммі (Pammee), Леммі (Lemmee), Руді (Roodee) і Чіву (Chewoo) стали не тільки невероян..
704 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Далматинец"
Игрушка-грелка  Intelex "Далматинец"    Забавне і пустотливе цуценя породи Далматинець входить в колекцію Warmies® Милі Тварини, і являє собою милий і чарівний подарунок для справжніх любителів собак.    Ця серія всключает іграшки у вигляд..
599 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Лисенок"
Игрушка-грелка  Intelex "Лисенок"    М'яке і пухнасте, хитре і пустотливе Лисеня - улюбленець багатьох діточок! Він далеко не безглуздий! І він прекрасно знає собі ціну! Він чарівний, але в той же час хитрий, він милий і примхливий...   Ось чом..
599 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Олень новогодний"
Игрушка-грелка  Intelex "Олень новогодний"    Казковий герой - "Новорічний олень" - відмінний подарунок до зимових свят для усіх, хто любить ексклюзив і оригінальність! Врахуйте, що це лише один з дев'яти оленів, що везуть сани самого Санта Клауса... І хто мо..
599 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Снеговик"
Игрушка-грелка  Intelex "Снеговик"   Казковий "Сніговик" Warmies® TM Cozy Plush - відмінний подарунок до зимових свят! Це єдиний сніговик у світі, який не розтане, провівши цілих 2 хвилини в мікрохвильовій печі!   Але це далеко ..
599 грн.
Игрушка-грелка Warmies® "Терьер"
Игрушка-грелка  Warmies® "Терьер"   Забавний і пустотливий тер'єр Вести входить в колекцію Warmies® Милі Тварини, і являє собою милий і чарівний подарунок для справжніх любителів собак.    Іграшки цій серія виконані у вигляді цуценят ..
599 грн.
Игрушка-грелка "Тигренок" Warmies®
Игрушка-грелка  "Тигренок" Warmies®   М'який, плюшевий, доброзичливий Тигреня - улюбленець багатьох діточок! Дуже зручна форма дозволяє використовувати його в якості подушечки або компресу, а спеціальна структура тканини володіє брудовідштовхуючими ..
599 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Панда"
Игрушка-грелка Intelex  "Панда"   М'який, пухнастий і неймовірно ніжний ведмедик Панда - улюбленець всіх діточок!   В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лаванди. Такий наповнювач відмінно тримає тепло, а ніжн..
599 грн.
На основе 1 отзывов.
Игрушка-грелка Intelex "Полярный мишка"
Игрушка-грелка Intelex "Полярный мишка" – це чудова м'яка іграшка-грілка у вигляді білого милого ведмедика.   В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лаванди. Такий наповнювач відмінно тримає тепло, а ніжний аромат діє заспокійливо і допомаг..
599 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Слоник"
Игрушка-грелка Intelex  "Слоник" Добродушний, пухнастий і неймовірно ніжний Cлонік з великими м'якими вушками і смішним хоботом швидко подружиться з Вашим малюком!     В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лав..
599 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Совенок коричневый"
Игрушка-грелка Intelex  "Совенок коричневый"  Оригінальна новинка - СОВА ПОЛЯРНА - прекрасний подарунок не тільки для дитини, але і для дорослого!     В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лаванди. Такий ..
599 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Совенок" кремовый
Игрушка-грелка Intelex  "Совенок" кремовый Оригінальний і супер-сучасний совеня - прекрасний подарунок не тільки для дитини, але і для дорослого!       В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лаванди. Т..
599 грн.
Игрушка-грелка Intelex Свитер красно-белый
Чарівний, забавний і такий затишний Светрики - прекрасний варіант оригінального і практично го подарунка до зимових свят!   Іграшка наповнена добірними зернами проса, і вперше !!! пахне Різдвом, а не лавандою, як всі інші іграшки ТМ Intelex.   Повністю нагрівається в мік..
599 грн.
Игрушка-грелка Intelex Свитер красно-зеленый
Чарівний, забавний і такий затишний Светрики - прекрасний варіант оригінального і практично го подарунка до зимових свят!   Іграшка наповнена добірними зернами проса, і вперше !!! пахне Різдвом, а не лавандою, як всі інші іграшки ТМ Intelex.   Повністю нагрівається в мік..
599 грн.
Игрушка-грелка Intelex "YooHoo" Lemmee
Игрушка-грелка Intelex "YooHoo" Lemmee   Супер-популярні і всіма улюблені герої YooHoo and Friends ™ пройшли невелику "доопрацювання" в корпорації Intelex. Тепер крихти Йу-Ху! (YooHoo ™), Пеммі (Pammee), Леммі (Lemmee), Руді (Roodee) і Чіву (Chewoo) стали не тільки неверояно звор..
704 грн.
Игрушка-грелка Intelex "YooHoo" Pammee
Игрушка-грелка Intelex "YooHoo" Pammee   Супер-популярні і всіма улюблені герої YooHoo and Friends ™ пройшли невелику "доопрацювання" в корпорації Intelex. Тепер крихти Йу-Ху! (YooHoo ™), Пеммі (Pammee), Леммі (Lemmee), Руді (Roodee) і Чіву (Chewoo) стали не тільки неверояно звор..
704 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Динозаврик"
Іграшка-грілка Intelex "Динозаврик" - це чудова м'яка іграшка-грілка у вигляді зеленого динозаврика.   В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лаванди. Такий наповнювач відмінно тримає тепло, а ніжний аромат діє заспокійливо і допома..
599 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Единорог"
Игрушка-грелка Intelex "Единорог" – це чудова м'яка іграшка-грілка у вигляді песика зі стильною банданою. Високоякісний хутряний матеріал повністю безпечний для дитини і приємний на дотик.   В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лаванди. Т..
599 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Жираф"
Игрушка-грелка Intelex "Жираф"  - це чудова м'яка іграшка-грілка у вигляді забавного жирафика.   В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лаванди. Такий наповнювач відмінно тримає тепло, а ніжний аромат діє заспокійливо і допомаг..
599 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Кот"
Игрушка-грелка Intelex "Котенок"   В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лаванди. Такий наповнювач відмінно тримає тепло, а ніжний аромат діє заспокійливо і допомагає швидше заснути.   Відсутність жорстких ел..
599 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Лабрадор Элфи"
Игрушка-грелка Intelex "Лабрадор Элфи"    В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лаванди. Такий наповнювач відмінно тримає тепло, а ніжний аромат діє заспокійливо і допомагає швидше заснути.   Відсутність жорстких ..
599 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Обезьянка"
Мягкая и пушистая, веселая и дружелюбная Игрушка-грелка Intelex "Обезьянка" - улюблениця багатьох діточок! Дуже зручна форма дозволяє використовувати її в якості подушечки, а спеціальна структура хутра володіє брудовідштовхуючими ефектом - тобто бруд до іграшки не прилипає, а якщо і так - лег..
599 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Овечка"
Игрушка-грелка Intelex "Овечка"  М'яка, пухнаста і неймовірно ніжна Овечка кольору топленого молока - безперечний хіт продажів! В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лаванди. Такий наповнювач відмінно тримає тепло, а ніжний аромат ..
599 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Чихуахуа Чико"
Игрушка-грелка Intelex "Чихуахуа Чико" – це чудова м'яка іграшка-грілка у вигляді песика зі стильною банданою. Високоякісний хутряний матеріал повністю безпечний для дитини і приємний на дотик.   В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені кві..
599 грн.
Кукла-грелка "Кенди" (полностью нагревается)
Лялька-грілка Intelex Кенді - це миле створіння з текстилю з волоссячком-шнурочками і в ситцевому платті. З лялькою можна грати в дочки-матері або просто засипати в обнімку. Лялька повністю нагрівається.   В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені к..
674 грн.
Кукла-грелка "Элли" (полностью нагревается)
Лялька-грілка Intelex Еллі - це миле створіння з текстилю з волоссячком-шнурочками і в ситцевому платті. З лялькою можна грати в дочки-матері або просто засипати в обнімку. Лялька повністю нагрівається.   В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені кв..
674 грн.
Игрушка-грелка "Овечка в курточке", коричневая Warmies®
Игрушка-грелка  "Овечка в курточке", коричневая Warmies®   М'яка, пухнаста і неймовірно ніжна Овечка - безперечний хіт продажів! А тепер - ще й в новому форматі, - в стильною курточці-худі з капюшоном))   Дуже зручна форма дозво..
0 грн.
Игрушка-грелка "Овечка в курточке", розовая Warmies®
Игрушка-грелка  "Овечка в курточке", розовая Warmies®   М'яка, пухнаста і неймовірно ніжна Овечка - безперечний хіт продажів! А тепер - ще й в новому форматі, - в стильною курточці-худі з капюшоном))   Дуже зручна форма дозволяє..
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "YooHoo" Chewoo
Игрушка-грелка  Intelex "YooHoo" Chewoo   Супер-популярні і всіма улюблені герої YooHoo and Friends ™ пройшли невелику "доопрацювання" в корпорації Intelex. Тепер крихти Йу-Ху! (YooHoo ™), Пеммі (Pammee), Леммі (Lemmee), Руді (Roodee) і Чіву (Chewoo) стали не тільки невероян..
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Бульдог"
Игрушка-грелка  Intelex "Бульдог"    Забавне і пустотливе цуценя породи Бульдог входить в колекцію Warmies® Милі Тварини, і являє собою милий і чарівний подарунок для справжніх любителів собак.    Ця серія всключает іграшки у вигляді цуценят найпоп..
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Котик вязаный" Серия ЛЮКС!
Игрушка-грелка  Intelex "Котик вязаный" Серия ЛЮКС!   М'який, ніжний і по-домашньому "затишний" В'язаний Котик - улюбленець усіх діточок!   Іграшки-грілки ТМ Intelex наповнені відбірними зернами пшениці і сушеними бутонами французької лаванди. Тонкий аромат ..
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Мишка в свитере"
Игрушка-грелка  Intelex "Мишка в свитере"   Класична і усіма улюблена м'яка іграшка - Ведмедик Теді, тепер ще і в оригінальному ситерке )   Іграшки-грілки ТМ Intelex наповнені відбірними зернами пшениці і сушеними бутонами французької лава..
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Мишутка вязаный" Серия ЛЮКС!
Игрушка-грелка  Intelex "Мишутка вязаный" Серия ЛЮКС!   М'який, ніжний і по-справжньому затишний В'язаний Мишутка - улюбленець усіх діточок!   Іграшки-грілки ТМ Intelex наповнені відбірними зернами пшениці і сушеними бутонами французької лаванди. Тонкий аром..
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Баранчик Шон"
Игрушка-грелка Intelex  "Баранчик Шон"  - це чудова м'яка іграшка-грілка у вигляді симпатичного баранчика, героя однойменного мультфільму.   В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лаванди. Такий наповнювач відмінно тримає ..
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Пингвин"
Игрушка-грелка Intelex "Пингвин" – це чудова м'яка іграшка-грілка у вигляді милого пінгвіненка.   В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лаванди. Такий наповнювач відмінно тримає тепло, а ніжний аромат діє заспокійливо і допомагає швидше за..
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Поросенок"
Игрушка-грелка Intelex  "Поросенок" Ніжний, пухнастий і неймовірно зворушливий Порося швидко стане вірним другом для Вашої дитини, а смішний хвостик-спіралька на резіночке особливо порадує малюків :)   В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: з..
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Пчелка Джуниор"
Игрушка-грелка Intelex  "Пчелка Джуниор" В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лаванди. Такий наповнювач відмінно тримає тепло, а ніжний аромат діє заспокійливо і допомагає швидше заснути.   Відсутність жорстких елементі..
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Пчелка"
Игрушка-грелка Intelex  "Пчелка"  М'яка, пухнаста і неймовірно ніжна Бджілка - прекрасна іграшка для малюка і чудовий елемент декору для дитячої кімнати!     В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лаванди...
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Сова цветочная"
Игрушка-грелка Intelex  "Сова цветочная" Оригінальна новинка - Квітковий Совенок, - прекрасний подарунок не тільки для дитини, але і для дорослого!     В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лаванди. Такий наповн..
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Совенок" бирюзовый
Игрушка-грелка Intelex  "Совенок" бирюзовый Оригінальний і супер-сучасний совеня - прекрасний подарунок не тільки для дитини, але і для дорослого!     В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лаванди. Такий напов..
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Совенок" пятнистый
Игрушка-грелка Intelex  "Совенок" пятнистый Оригінальне і супер-сучасне СОВЕНЯ - прекрасний подарунок не лише для дитини, але і для дорослого!   Іграшки-грілки ТМ Intelex наповнені відбірними зернами і сушеними бутонами французької лаванди. Тонкий аромат зас..
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Совенок" розовый
Оригінальний і супер-сучасний совеня - прекрасний подарунок не тільки для дитини, але і для дорослого!       В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лаванди. Такий наповнювач відмінно тримає тепло, а ніжний аром..
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Совенок" фиолетовый
Игрушка-грелка Intelex  "Совенок" фиолетовый Оригінальний і супер-сучасний совеня - прекрасний подарунок не тільки для дитини, але і для дорослого!       В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лаванди...
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Черепаха"
Игрушка-грелка Intelex  "Черепаха"  Смішний і завзятий черепашонок - незмінний улюбленець маленьких дівчаток і хлопчиків!   В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лаванди. Такий наповнювач відмінно тримає тепло, а ніжн..
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "YooHoo" Roodee
Игрушка-грелка Intelex "YooHoo" Roodee   Супер-популярні і всіма улюблені герої YooHoo and Friends ™ пройшли невелику "доопрацювання" в корпорації Intelex. Тепер крихти Йу-Ху! (YooHoo ™), Пеммі (Pammee), Леммі (Lemmee), Руді (Roodee) і Чіву (Chewoo) стали не тільки неверояно звор..
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Барсук"
Игрушка-грелка Intelex "Барсук" - це чудова м'яка іграшка-грілка у вигляді милого чорно-білого барсучка.   В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лаванди. Такий наповнювач відмінно тримає тепло, а ніжний аромат діє заспокійливо..
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Бегемотик"
Игрушка-грелка Intelex "Бегемотик"- це чудова м'яка іграшка-грілка у вигляді песика зі стильною банданою. Високоякісний хутряний матеріал повністю безпечний для дитини і приємний на дотик.   В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лаванди. Т..
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Ежик"
Игрушка-грелка Intelex "Ежик" - це чудова м'яка іграшка-грілка у вигляді песика зі стильною банданою. Високоякісний хутряний матеріал повністю безпечний для дитини і приємний на дотик.   В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лаванд..
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Зайчик Джуниор"
Игрушка-грелка Intelex "Зайчик Джуниор" - це чудова м'яка іграшка-грілка у вигляді песика зі стильною банданою. Високоякісний хутряний матеріал повністю безпечний для дитини і приємний на дотик.   В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені кв..
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Зайчик пушистый"
Игрушка-грелка Intelex "Зайчик пушистый" - це чудова м'яка іграшка-грілка у вигляді песика зі стильною банданою. Високоякісний хутряний матеріал повністю безпечний для дитини і приємний на дотик.   В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені к..
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Корова Веснушка"
Игрушка-грелка Intelex "Корова Веснушка" це чудова м'яка іграшка-грілка у вигляді песика зі стильною банданою. Високоякісний хутряний матеріал повністю безпечний для дитини і приємний на дотик.   В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лаван..
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Мишка Карамелька"
Игрушка-грелка Intelex "Мишка Карамелька"   В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лаванди. Такий наповнювач відмінно тримає тепло, а ніжний аромат діє заспокійливо і допомагає швидше заснути.   Відсутність жорстких еле..
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Мопс Пагси"
Игрушка-грелка Intelex "Мопс Пагси"    В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лаванди. Такий наповнювач відмінно тримає тепло, а ніжний аромат діє заспокійливо і допомагає швидше заснути.   Відсутність жорстких еле..
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Мягкий пупс Белла, 38 см"
Мягкий пупс-грелка Intelex (Интелекс) Белла - це милий пупсик-лялька з текстилю в теплому комбінезончик. З лялькою можна грати в дочки-матері або просто засипати в обнімку. Лялька повністю нагрівається.   В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені кв..
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Мягкий пупс Гарри, 38 см"
Мягкий пупс-грелка Intelex (Интелекс) Гарри - це милий пупсик-лялька з текстилю в теплому комбінезончик. З лялькою можна грати в дочки-матері або просто засипати в обнімку. Лялька повністю нагрівається.   В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені кв..
0 грн.
Кукла-грелка Intelex "Кенди" (со съемным пакетом)
Лялька-грілка Intelex Кенді - це миле створіння з текстилю з волоссячком-шнурочками і в ситцевому платті. З лялькою можна грати в дочки-матері або просто засипати в обнімку. Лялька повністю нагрівається.   В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені к..
0 грн.
Игрушка-грелка "Пингвин в шапочке" Warmies®
Игрушка-грелка  "Пингвин в шапочке" Warmies®   М'який, пухнастий і неймовірно ніжний Пінгвін в затишній в'язаній шапочці - як ніби тільки що прийшов до нас із зимової казки!   Зручна форма дозволяє використовувати йо..
0 грн.
Игрушка-грелка "Хаски", лежащий Warmies®
Игрушка-грелка  "Хаски", лежащий Warmies®   Кумедний і пустотливий щеня Хаскі входить в колекцію Warmies® Милі Тварини, і являє собою милий і чарівний подарунок для справжніх любителів собак.   Ця серія всключает цуценят найпопулярніших порід і виготовлені з..
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Сова полярная"
Игрушка-грелка Intelex  "Сова полярная"  Оригінальна новинка - СОВА ПОЛЯРНА - прекрасний подарунок не тільки для дитини, але і для дорослого!     В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лаванди. Такий напов..
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Щенок"
Игрушка-грелка Intelex  "Щенок" М'яка, пухнаста і неймовірно ніжна Собачка швидко стане вірним другом для Вашого малюка!   В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лаванди. Такий наповнювач відмінно тримає тепло, а ніжний а..
0 грн.
Игрушка-грелка Intelex "Зайка Зефирчик"
Игрушка-грелка Intelex "Зайка Зефирчик"   В якості наповнювача використовуються натуральні інгредієнти: зерно і сушені квіти лаванди. Такий наповнювач відмінно тримає тепло, а ніжний аромат діє заспокійливо і допомагає швидше заснути.   Відсутність жорстких е..
0 грн.
Откройте для себя наши лучшие предложения, это ассортимент плюшевых игрушек ТМ Warmies "Intelex", которые собраны в восхитительную коллекцию очаровательных зверушек. С ароматом душистой лаванды, которые являютя отличной игрушкой днем и чудесно согревающие ночью.
 
Наш магазин собрал большой диапазон животных и персонажей из всего мира, и он постоянно расширяется с новыми полностью подогреваемыми плюшевыми игрушками грелками, которые добавляются в коллекцию ТМ Warmies "Intelex" из года в год.
 
Из британских лесистых местностей такие существа, как кролики, лисы, барсуки и ежи, таки и домашние любимцы которые по-нраву детям, так и для взрослых.
 
Warmies "Intelex" Group недавно расширили диапазон плюша персонажей, чтобы включить некоторые животные из Саванны Африки; слоны, жирафы, бегемоты и обезьян, и пингвинов и белых медведей из замороженнй Арктики.
Некоторые из самых последних добавлений, которые оказываются очень популярными среди покупателей это Динозавр, Панда и Единорог.
 
Купить игрушки грелки Киев Warmies "Intelex" что бы сделать оригинальный подарок для детских дней рождения, рождественских и Новогодних праздников. Все игрушки грелки Warmies "Intelex" являются полностью нагреваемыми в микроволновой печи и уже через 90 секунд готовы стать лучшим согревающим другом в кровате, безопасные и удобные альтернативы традиционной бутылки с горячей водой.
 
Купить игрушки грелки Warmies "Intelex" в Киеве можно в нашем интернет магазине подарков " В Тренде",  по самым доступным ценам с доставкой по Киеву и Украине.

Разработка интернет-магазина Web-студия LiluWeb