GIANNI TERRA

Вид:
На странице:
Сортировка:
Набор ручек "Gianni Terra" шариковая и перьевая HH122/B-F(silver)
 Gianni Terra "Silver with Gold" (Срібло з Золотому), що складається з кулькової і пір'яний ручок, поєднує в собі сучасний стиль і функціональність. Кожна ручка виготовлена ​​з неперевершеним увагою до деталей. Матова поверхня срібного кольору з витонченою гравіюванням і з деталями золотого ..
1,006 грн.
Набор ручек "Gianni Terra" шариковая и перьевая HH9030/B-F
Для тих, чиї смаки особливо вимогливі, пропонуємо набір ручок «Red with Black» (кулькова і пір'яна). Слід зазначити, що слово «червоний» в російській мові виходить далеко за межі простого позначення кольору. У записах про перебування в Росії граф Сегюр, говорячи про місцеві звичаї, зауважив: "У н..
812 грн.
Перьевая ручка  "Gianni Terra" HH122/F(silver)
Ні для кого не секрет, що головну роль в житті відіграє Його Величність Випадок, в один момент, перехрещуються і об'єднує події і наші життєві шляхи. Напевно, саме про це думав дизайнер, розробляючи цю модель кулькової ручки з витонченим сріблястим візерунком у вигляді двох перехресних глянцевих ..
588 грн.
Роллер  ручка "Gianni Terra" HHB/R(black)
В Античності слід шукати витоки багатьох цінностей, які склали згодом практично всю європейську культуру. Навіть в наш час ми знаходимо відгомони цієї епохи в оточуючих нас речах. Будучи італійців, Джанні Терра не міг не використовувати античний візерунок в дизайні лінії ручок. Дуже часто, чорний..
1,190 грн.
Шариковая ручка "Gianni Terra" HH1328/B(red)
 Оригінальність оформлення цієї кулькової ручки припаде до смаку та поціновувачам класики, і тим, хто вважає за краще витонченість і вишуканість: міцний, солідний корпус з чіткими опуклими лініями, обтягнутий тонкою шкірою червоно-коричневого кольору. Ця ручка- подарунок не тільки особливий,..
509 грн.
Шариковая ручка "Gianni Terra" HH1380/B(yellow)
 Ця кулькова ручка (стрижень 1,0 мм чорного кольору) ідеально підійде людям, що люблять виділятися і привертати до себе увагу оточуючих. Так як жовтий колір викликає у всіх відчуття відкритості, легкості, радості і широти, цілком природно, що всі якості цього кольору будуть переноситися на в..
482 грн.
Шариковая ручка "Gianni Terra" HH8198/B(red)
Міцний, солідний корпус з чіткими опуклими лініями, обтягнутий тонкою шкірою червоно-коричневого кольору. Ця ручка- подарунок не тільки особливий, але і універсальний - вона обов'язково сподобається тим, у кого є смак. Стрижень 1,0 мм., Чорного кольору. У комплект входить подарунковий футляр, при..
622 грн.
Перьевая ручка  "Gianni Terra" HH1268/F
Найдешевші стильні і розкішні речі часто виглядають просто, без будь-яких надмірностей і яскравих кольорів, лише придивляючись, помічаєш - наскільки бездоганний такий елегантний і строгий дизайн і яке першокласне якість цих речей. Яскравим тому прикладом може послужити дана пір'яна ручка: строгіс..
0 грн.
Перьевая ручка  "Gianni Terra" HHB/F(r)
В Античності слід шукати витоки багатьох цінностей, які склали згодом практично всю європейську культуру. Навіть в наш час ми знаходимо відгомони цієї епохи в оточуючих нас речах. Будучи італійців, Джанні Терра не міг не використовувати античний візерунок в дизайні лінії ручок. Тим більше, якщо ц..
0 грн.
Роллер  ручка "Gianni Terra" HHN/R
Ця ручка - ідеальний вибір для шанувальників аристократичного витонченості і простоти Строгість чітких ліній і лаконічність дизайну пом'якшує витончений візерунок на корпусі ручки Ролерні ручки простіше у використанні, ніж пір'яні - якщо чорнило закінчилися досить змінити стрижень У комплект вход..
0 грн.
Шариковая ручка "Gianni Terra" HH122/B(black)
 Витончений золотий візерунок у вигляді двох перехресних глянцевих ліній уздовж корпусу і є символічне прояв «золотого перетину». Основний колір - глибокий чорний. Стрижень 1,0 мм., Чорного кольору. У комплект входить подарунковий футляр, прикрашений логотипом і обшитий зсередини м'якою барх..
0 грн.
Шариковая ручка "Gianni Terra" HH1268/B
Ця ручка прямо пройнята духом елегантності і бездоганності. А класична форма ручки, її строгий дизайн прикрашені «родзинкою» - візерунок і кристалик на кліпсі ковпачка, надаючи загальному вигляду ручки особливо вишуканий вигляд. Ручка заправлена стрижнем 1,0 мм чорного кольору. Ручка прод..
0 грн.

Gianni terra. Ручки( Италия) gianni galliano( Джанни Гальяно) – имя достаточно новое на рынке элитной сувенирной продукции. Родом из обычной итальянской семьи, Джанни постоянно грезил о той шикарной жизни, которую он лицезрел на страничках глянцевых журналов, о которой слышал по радио и смотрел по TV. Накопив маленький исходный основной капитал, он решил инвестировать все средства формирование своей полосы продуктов: зажигалок, ручек, портсигаров и остальных аксессуаров. Примечателен тот факт, что главной целью сотворения полосы gianni было свойство по доступной стоимости. Ручки gianni terra – один из тех видов продукции, издаваемой под точным управлением Джанни Гальяно. Каждая точка зрения сводит в себе такие важные характеристики, как высочайшее свойство, уникальный дизайн и конкурентоспособная стоимость. Очень скоро этот продукт захватил италийский рынок. И, хотя етот итальянский производитель еще не очень завоевал доверие нашего покупателя, чрезвычайно быстро продукция gianni terra займет благородное пространство на рынке элитных бизнес аксессуаров.

Разработка интернет-магазина Web-студия LiluWeb