Stinger

Вид:
На странице:
Сортировка:
Нож "Stinger" 6125Х- metal box
Ніж багатофункціональний: велике і мале лезо, відкривачка для пляшок, штопор, викрутка хрестова, карабін, пила по дереву ..
414 грн.
Нож "Stinger" HCY-378
Нож Stinger HCY-378. Ніж складається з додатковим гачком для зручності носіння на ремені. Прекрасний варіант складного ножа, хороша ціна, відмінна якість. Так само цей ніж будить чудовим подарунком друзям і близьким. ..
370 грн.
Нож "Stinger" HCY-8129
Дуже зручний і багатофункціональний мультитул. Величезний вибір функцій, який компактно можна скласти і помістить в чохол, який також додається до ножа. Виробництво Гонконг.   ..
780 грн.
Нож "Stinger" HCY-8147
Ніж-плоскогубці з великим вибором функцій. Це не замінна річ для кожного чоловіка. Великий асортимент функцій дозволить швидко зреагувати, а компактність ножа завжди мати його при собі. До ножа йде чорний нейлоновий чохол. ..
560 грн.
Нож "Stinger"
Нож,клинок 90 мм,рукоять-алюминий,в картонной коробке SA-582GY ..
0 грн.
Нож "Stinger"
Нож,клинок 90 мм,рукоять-алюминий,с клипом,в картонной коробке SA-574B ..
0 грн.
Нож "Stinger"
Нож, клинок 90 мм,рукоять-алюминий,с клипом,в картонной коробке SA-583B ..
0 грн.
Нож "Stinger"
Нож,клинок 84 мм,рукоять-алюминий,в картонной коробке SA-580B ..
0 грн.
Нож "Stinger"
Это замечательный вариант для подарка активному человеку. Все необходимое в одном прекрасном наборе длинной 105мм. Функции: нож, ложка, вилка,штопор, открывалка. Самые важные функции всегда под рукой.  ..
0 грн.
Нож "Stinger"
Нож Stinger HCY-3151. Новая модель ножа Stinger это не просто нож - это модный и стильный аксессуар. Нож в сложенном виде удобно помещается в кармане и сумке. Также он имеет дополнительный крючок чтоб удобно вешать на ремень. Производитель Гонконг. ..
0 грн.
Нож "Stinger"
Функции ножа: основное лезвие 65 мм, открывалка для бутылок/плоская отвёртка 3 мм, консервный нож, штопор, крестовая отвёртка, шило с отверстием для нити, ножницы, пилка по дереву, нож рыбака, увеличительное стекло, компас, светодиодный фонарик, кнопка вкл/выкл, кольцо для ключей. Отличная модель..
0 грн.

Разработка интернет-магазина Web-студия LiluWeb