Z.F. Golf. Офис-гольфы (Япония)

Вид:
На странице:
Сортировка:
Набор для гольфа "Z.F. Golf" A-2031S-2
Набор для гольфа "Z.F. Golf" A-2031S-2   Комплектація:   збірна ключка Лунка 2 м'ячі Виробник: Z.F. Golf (Японія)   Багато хто називає гольф спортом мільйонерів, в який грають люди, що належать до вищого класу суспільства. Однак мало кому від..
539 грн.
Набор для гольфа "Z.F. Golf" A-2038AS-2
Набор для гольфа "Z.F. Golf" A-2038AS-2 Офіс-гольф - це найдоступніший і дешевий спосіб спробувати свої сили в такій популярної і престижною грі як гольф. Офіс-гольф з механізмом повернення м'яча, є одним з найбільш доступних способів залучення до популярної в світі гри з двадцатівековой істо..
799 грн.
Отзывов: 1
Набор для игры в гольф Z.F.Golf (A-2031-2)
Набор для игры в гольф Z.F.Golf (A-2031-2)    Якісний набір для гри в міні-гольф. Цей набір допоможе Вам організувати активний відпочинок прямо в своєму офісному кабінеті під час обідньої перерви. Або ж стане в нагоді і в грі на власній присадибній ділянці.   Цей на..
1,082 грн.
Набор для игры в гольф Z.F.Golf (A-2032A-2)
Набор для игры в гольф Z.F.Golf (A-2032A-2)   Офіс-гольф - це чудове престижне відпочинок - розвага для всіх офісних рабтніков, як для керівників, так і бізнесменів або тих, хто більшу частину свого часу проводить сидячи за столом. Міні-гольф має безліч переваг: він не вимагає багато..
1,145 грн.
Набор для игры в гольф Z.F.Golf (A-2038-2)
Набор для игры в гольф Z.F.Golf (A-2038-2)   Набір для гольфа в шкіряному кейсі з механізмом повернення м'яча. Дана гра допоможе Вам розслабитися протягом важкого трудового дня, чудово відпочити вдома і на природі. Шкіряний кейс легкий і зручний в перенесенні.   Комплект..
1,098 грн.
Набор для игры в гольф Z.F.Golf (A-2038A-2)
Набор для игры в гольф Z.F.Golf (A-2038A-2)   Набір для гольфа в дерев'яному кейсі з механізмом повернення м'яча. Прекрасний подарунок коханому чоловікові! Компактний кейс легко переноситься і має стильний зовнішній вигляд.   Комплектація:   Дерев'яний кейс,..
1,630 грн.
Отзывов: 1
Набор для игры в гольф Z.F.Golf (A-2038B-2)
Набор для игры в гольф Z.F.Golf (A-2038B-2)   Набір для гри в гольф - це престижний бізнес-сувенір, подарунок шефу або одному на ювілей.   Комплектація:   алюмінієвий кейс, ключка, лунка, 2 м'ячі.   Хочете доторкнутися до багатих європейськи..
1,630 грн.
Набор для игры в гольф Z.F.Golf (A-2039C-2)
Набор для игры в гольф Z.F.Golf (A-2039C-2)   Міні-гольф - прекрасний спосіб розслабитися і відпочити від важкої роботи. Компактний набір уміщається в металевому кейсі. Він стане в нагоді і вдома і в офісі.   Комплектація:   Металевий кейс, ключка, 2 м'ячі, ..
1,145 грн.
Набор для игры в гольф Z.F.Golf (A-9921B-2)
Набор для игры в гольф Z.F.Golf (A-9921B-2)   Набір для міні-гольфу в шкіряному кейсі. Бюджетний комплект для відпочинку вдома і на роботі. Стильний і компактний, набір стане відмінним подарунком будь-якому чоловіку.   Комплектація:   Шкіряний кейс, ключка з..
817 грн.
Набор для игры в гольф Z.F.Golf (A-9921D-1)
Набір для гольфа в шкіряному чохлі. Компактний і стильний. Прекрасний подарунок будь-якому чоловіку.   Комплектація:   Шкіряний чохол, ключка, куля, лунка. ..
966 грн.
Набор для игры в гольф Z.F.Golf AG-01-02
Набор для игры в гольф Z.F.Golf AG-01-02 Набір для міні-гольфу - це відмінний подарунок людині, який буквально «горить на роботі». Таким прагматичним людям, які проводять більшу частину свого життя в приміщенні, вельми до речі доведеться це невелике розвага «без відриву від виробництва». Так ..
1,714 грн.
Набор для игры в гольф Z.F.Golf (A-2038G)
Набор для игры в гольф Z.F.Golf (A-2038G)   Хочете доторкнутися до багатих європейських традицій? Знайти по справжньому стильний і вишукане хобі? Провести час з користю? Тоді зверніть увагу на гольф. Ця гра стала символом англійської точності, бездоганної репутації, естетики та краси..
0 грн.
Набор для игры в гольф Z.F.Golf (A-2317-2)
Набор для игры в гольф Z.F.Golf (A-2317-2)   Придбавши цей набір для гольфу в шкіряному кейсі, Ви зможете випробувати справжній спортивний азарт, відволіктися від усіх проблем, розслабитися і отримати необхідну в роботі розрядку, не виходячи з офісу. Офіс-гольф є одним з найдоступніш..
0 грн.
Мини гольф купить и для чего он нужен.
Наборы для мини-гольфа – реальный VIP-подарок для руководителя либо для напарника по бизнесу, кой дозволит приобщиться к одной из обожаемых забав миллиардеров в всех критериях.
 
Офис-гольф ( мини гольф купить ) - самый-самый обычный метод приобщения к знаменитейшей в мире игре с 600-летней историей. И самый-самый доступный разряд гольф-конкурсов.
 
Офис-гольф  ( мини гольф купить ) - неповторимый по собственной доступности метод испытать собственные силы в таковой знаменитейшей и элитной игре как гольф. Вам никак не нужно получать клюшки и мячи, башмаки и гольф-обмундировку, числиться членом гольф-клуба. Вы можете проверить реальный спортивный задор, никак не выходя из кабинета, напрямик около рабочего стола, любимого компа, ксерокса и шефа, с эмоциями к коему Вы покуда никак не сориентировались. Данные ощущения и впечатления станут колотить чрез край, как скоро его мяч после удара проедется мимо лунки, а ваш окажется в ней.
Мини гольф купить на подарок или для собственного время припровождения вы сможете в нашем интернет магазине по доступным ценам и с быстрой доставкой.

Разработка интернет-магазина Web-студия LiluWeb